Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
dla-przedsieborcow-1

Pożyczka Dla Przedsiębiorców

Obecne ceny rynkowe powodują, że wartość kosztów na start prowadzenia biznesu, może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W przypadku zapotrzebowanie na finansowanie warto sprawdzić alternatywy dla produktów bankowych. Jednym z nich jest pożyczka dla przedsiębiorców, która opiera się na źródłach pozabankowych

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Pożyczka dla przedsiębiorców Oświęcim – dlaczego warto?

Pożyczka dla przedsiębiorców Oświęcim to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy od samego początku prowadzenia działalności potrzebują finansowego wsparcia. Dodatkowe środki mogą być konieczne w przypadku wynajmu biura, zakupu sprzętu i towaru oraz spłaty pierwszych faktur i innych.

dla-przedsieborcow-2

Dlaczego warto brać pożyczkę dla przedsiębiorców Oświęcim?

Przede wszystkim wynika to z błyskawicznego czasu realizacji. Cały proces może potrwać nawet kilka dni. Coraz więcej instytucji finansowych rozszerzyło swoją ofertę i nie proponują już produktów wyłącznie dla klientów, którzy mają problem z zaciągnięciem zobowiązania w banku. Pożyczka dla przedsiębiorców to atrakcyjna oferta przede wszystkim ze względu na czas realizacji transakcji.

Co musi znaleźć się w umowie? – umowa pisemna powinna zawierać takie elementy jak:

 • strony umowy
 • cel finansowania
 • wysokość finansowania i waluta
 • zasady zaciągnięcia
 • terminy spłaty

Dlaczego pożyczka dla przedsiębiorców to unikalny produkt?

Produkt powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, aby móc poradzić sobie z trudną sytuacją finansową. To unikalna oferta, w ramach której przedsiębiorca otrzymuje finansowanie od razu, a zewnętrzny podmiot podpisuje umowę z bankiem w celu spłaty zadłużenia. W ten sposób proces zostaje maksymalnie skrócony i uproszczony.

Marża mimo krótkiego czasu realizacji transakcji pozostaje bez zmian. Głównym celem produktu w postaci pożyczki dla przedsiębiorców, jest pomoc osobom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji materialnej. Marża jest więc taka sama jak w przypadku kredytów firmowych. Nie płacisz więcej, a pieniądze otrzymujesz błyskawicznie. Skorzystaj z tej propozycji, kiedy potrzebujesz szybkiego finansowania.

image
1787
Udzielonych kredytów
16
Lat doświadzenia
3321
Zadowolonych klientów
100%
Satysfakcji
Gdzie nas znajdziesz?
image
Zadzwoń do nas!
Lub zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!


  Darmowa porada online - wideokonsultacja
  Zapraszamy naszych klientów - adres głównego biura
  bni
  image
  bni connect

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć? Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Skontaktuj się z nami