Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
krzysztof dudek

O nas

Od wielu lat nasz zespół fachowców zajmuje się pośrednictwem oraz doradztwem kredytowym. Celem firmy od początku działalności było dysponowanie bardzo szeroką i atrakcyjną ofertą. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wieloletnią współpracę z najpopularniejszymi bankami, a jednocześnie nie jesteśmy stałe powiązani z jedną instytucją finansową.

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

W trakcie wykonywanych obowiązków kierujemy się wyłącznie zadbaniem o zaprezentowanie najkorzystniejszych ofert dla potencjalnych kredytobiorców, którzy na co dzień mieszkają w Oświęcimiu. W ten sposób gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług.

Nadrzędnym filarem naszej działalności pozostają kontakty z najważniejszymi instytucjami finansowymi. Dzięki temu mamy ogromną przewagę i z nami prościej ubiegać się o wybraną formę finansowania. Proponowane usługi charakteryzują się dużą skutecznością. W trakcie wykonywanych obowiązków kierujemy się założeniem, że Twój sukces to nasz sukces. Właśnie dlatego dbamy o pełne zadowolenie ze zrealizowanej usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz to zrobić za pośrednictwem maila lub telefonu. Z przyjemnością udzielimy wnikliwych odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania oraz rozwiejemy wątpliwości, związane z kredytami.

Współpraca z nami to gwarancja dostępu do wielu ofert. Dzięki temu wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą propozycję dla Ciebie. Zajmiemy się porównaniem wszystkich najważniejszych aspektów kredytu, które mają związek z jego kształtem, marżą, prowizją, wysokością raty, okresem kredytowania, ubezpieczeniem oraz wysokością odsetek. Zajmiemy się bezpłatnym porównaniem, a wybór odpowiedniej oferty zagwarantuje Ci duże oszczędności, przede wszystkim ze względu na czas, energię oraz pieniądze, które finalnie zostaną w Twojej kieszeni.

Kim jesteśmy? - poznaj specjalistów
image
01/04
Joanna Cieślar

Jak pomagam:

Analizuje oferty, pomagam zgromadzić niezbędną dokumentację, kontaktuje się z deweloperem i z rzeczoznawcą majątkowym, pomagam uzupełnić wnioski, odpowiadam na pytania analityków oraz tłumaczę „z bankowego na polski”.

Co mnie wyróżnia:

Wyróżnia mnie duża skuteczność w pracy, jak i indywidualne podejście do każdego klienta.

Za co klienci mnie lubią:

Klienci lubią mnie za indywidualne podejście, zaangażowanie, skuteczność oraz dużą wiedza merytoryczna zdobytą podczas mojej wieloletniej pracy w branży.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych dla Klientów indywidualnych (budowa, rozbudowa, remont, zakup na rynku pierwotnym (od dewelopera) i na rynku wtórnym, konsolidacja zobowiązań, pożyczka na dowolny cel

Szkoły:

Wyższa szkoła bankowości i finansów w Bielsku-Białej na wydziale gospodarki nieruchomościami, od 2000r w bankowości, od 2006r kredyty hipoteczne. Pracowałam na stanowiskach zarówno doradcy klienta jak i analityka w dziale kredytów hipotecznych

Joanna Suchyta
02/04
Joanna Suchyta

Jak pomagam:

Pomagam spełniać plany moich klientów o własnym domu, mieszkaniu, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Bezpłatnie przeprowadzam moich klientów przez cały proces kredytowy: liczę zdolność, pomagam przebrnąć przez wszystkie formalności związane z kredytem, odpowiadam na pytania analityków, a to wszystko po to, aby moi klienci podczas procesu kredytowego wybierali kolory farb na ściany, a nie przejmowali się kredytem.

Co mnie wyróżnia:

Indywidualne podejście do każdego klienta, wiedza merytoryczna, pełne zaangażowanie w każdy temat.

Za co klienci mnie lubią:

Klienci doceniają najbardziej moje zaangażowanie oraz skuteczność działania, dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, jest to nie tylko moja praca, ale również moja pasja.

Szkoły:

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

image
03/04
Krzysztof Dudek

Jak pomagam:

Najważniejsze to przede wszystkim słucham, …. słucham co maja do powiedzenia nasi klienci i szyjemy rozwiązania na ich miarę a nie narzucamy im gotowych rozwiązań rynkowych

Co mnie wyróżnia:

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta. Nasza umowa o współpracę zawarta jako success fee. Jeśli klient otrzymuje to co zamawia to wtedy otrzymujemy wynagrodzenie. W przeciwnym razie całą obsługę ma w prezencie.

Za co klienci mnie lubią:

Za niestandardowe rozwiązania, które przybliżają ich i firmy do sukcesu jakim jest realizacją biznes planu. Klienci cenią robię nietuzinkowe rozwiązania i pracę na 200%.

W czym się specjalizuje:

Jak nikt inny czytam bilanse i wymyślam strategię pozyskania finansowania obcego dla firm. Jestem autorem nie jednego biznes planu który zakończył sie sukcesem i trwa po dzisiejszy dzień. Głównie współpraca z firmami o przychodach powyżej 10 mln rocznie.

Szkoły:

Wyższa szkoła zarządzania marketingowego i języków obcych w Katowicach, wydział finanse. Wyższa szkoła informatyki w Bielsk-Białej.

Sonia Kocemba
04/04
Sonia Kocemba

Jak pomagam:

Z wieloma moimi klientami spotykam się jeszcze przed zakupem mieszkania czy decyzją o budowie domu. Towarzyszę im od momentu decyzji o wystąpienie z wnioskiem o kredyt aż do momentu całkowitej wypłaty kredytu a zdarza się że jeszcze i po tym czasie. Służę swoją wieloletnią wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie kredytowania budownictwa mieszkaniowego.

Co mnie wyróżnia:

Dociekliwość i dążenie do zrealizowania celu jakim jest decyzja kredytowa pozytywna.
Bardzo często trafiają do mnie Klienci, którzy już próbowali uzyskać kredyt hipoteczny, ale z jakiegoś powodu otrzymali odmowę kredytowania. W większości przypadków wnioski kończy pozytywna decyzja kredytowa.

Za co klienci mnie lubią:

Klienci lubią mnie za dyspozycyjność – staram się dopasować do możliwości czasowych Klienta oraz do preferowanej formy kontaktów a także za niestandardowe podejście do tematów.

W czym się specjalizuje:

Moja specjalnością są kredyty hipoteczne dla Klientów indywidualnych, służę także wsparciem w zakresie kredytów gotówkowych oraz kredytów/pożyczek dla firm.

Szkoły:

Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej
Akademia Rolnicza w Krakowie

image
1787
Udzielonych kredytów
16
Lat doświadzenia
3321
Zadowolonych klientów
100%
Satysfakcji
Gdzie nas znajdziesz?
image
Zadzwoń do nas!
Lub zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!


  Darmowa porada online - wideokonsultacja
  Zapraszamy naszych klientów - adres głównego biura
  bni
  image
  bni connect

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć? Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Skontaktuj się z nami