Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
szczęśliwe zakończenie

Leasing Czechowice-Dziedzice

Wykorzystaj leasing, aby w prosty i przystępny sposób zwiększyć moce przerobowe Twojego przedsiębiorstwa i zregulować kapitał na określonych w umowie warunkach. Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej o naszej ofercie leasingowej.

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Dla wielu przedsiębiorców zakup od ręki floty, kosztownych urządzeń przemysłowych i wyposażenia technicznego jest poza zasięgiem, dlatego mają oni możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej pod względem rozliczenia i zwiększenia kapitału zakładowego propozycji, jaką jest leasing. Usługi leasingowe świadczone są przez różne instytucje finansowe, dlatego starają się stworzyć jak najbardziej atrakcyjną dla leasingobiorcy propozycję – skorzystaj z naszego doradztwa celem wyboru najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb opcji!

Leasing – na czym polega?

Leasing to usługi pozwalające na zakup wybranych, nierzadko kosztownych dóbr, w przyjaznym kieszeni systemie ratalnym, bez konieczności zaciągania kredytu. Leasingobiorca (przedsiębiorca) podpisując umowę z leasingodawcą (firmą dostarczającą wybrane dobro) zobowiązuje się do trzech jej aspektów:

 • pokrycia opłaty wstępnej w ustalonej wspólnie wysokości,
 • regularnego uiszczania opłat miesięcznych pokrywanych przez cały czas trwania umowy leasingowej,
 • wykupu pojazdu za określoną kwotę po upływie czasu przewidzianego w umowie.

Leasing, dzięki temu, że pozwala przedsiębiorcy wprowadzić pozyskane w jego ramach dobro w ewidencję środków trwałych sprawia, że wszelkie opłaty ponoszone z jego tytułu mogą zostać wliczone w koszty przedsiębiorstwa. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala zachować płynność finansową przedsiębiorstwa a jednocześnie konsekwentnie zwiększać jego moce przerobowe i wartość rynkową.

Jaki leasing wybrać? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa!

W poszukiwaniach idealnej, odpowiadającej Twoim potrzebom oferty leasingowej stracić możesz naprawdę dużo czasu – kilkudziesięciostronicowe umowy, kruczki prawne a także zbyt wysokie opłaty względem wartości nabywanego dobra to tylko niektóre elementy, na które trzeba uważać podczas podpisywania umowy. Różne rodzaje leasingu nie ułatwiają ponadto podjęcia właściwej decyzji i sprawiają, że można stracić rozeznanie w tym, co jest satysfakcjonującym, korzystnym rozwiązaniem, a co nie. Decydując się na leasing warto mieć świadomość, że w zależności od jego rodzaju masz prawo wpisać przedmiot leasingu w ewidencję środków trwałych, co przekłada się na to, że jego utrzymanie a także comiesięczne opłaty zawrzeć możesz w swoich kosztach. Jest to tak zwany leasing kapitałowy, znany również jako leasing finansowy.

Leasing vs. kredyt – co jest lepszy rozwiązaniem?

Wybierając pomiędzy leasingiem lub kredytem warto mieć świadomość z różnic występujących pomiędzy tymi formami rozdysponowania środków. Leasing, w związku z początkową opłatą wstępną, przeważnie jest niższym miesięcznie kosztem niż rata kredytowa z naliczonymi odsetkami. Dodatkowo, dzięki temu, że leasing umożliwia wykup w okresie kończącym umowę, nie musisz spłacać odsetek od pełnej wartości leasingowanego dobra, a jedynie jego części, która nie zostaje pokryta we wstępnej opłacie i ustalonej z leasingodawcą kwocie wykupu. Dzięki temu, że kwota wykupu leasingowanej maszyny lub urządzenia jest określana już podczas zawierania umowy masz pełną kontrolę nad swoimi zasobami i nie musisz przygotowywać się na wydatki finansowe wynikające z czynników będących poza Twoją kontrolą. Jaka są więc podstawowe różnice pomiędzy kredytem a leasingiem? Kredyt opłacasz wraz z procentem od pełnej , pożyczonej kwoty, a raty kredytu mogą na przestrzeni lat drastycznie wzrosnąć wraz z pogorszeniem sytuacji gospodarczej kraju. W przypadku leasingu płacisz niewielką prowizję będącą jedynie odsetkiem od części wartości leasingowanego dobra. Leasing ponadto może zostać przedłużony, a w ramach tego działania wymieniona może zostać cała flota lub leasingowane maszyny – obecnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa dobra idą w takiej sytuacji na poczet pokrycia części opłaty wstępnej i zawierana jest nowa umowa leasingowa na kolejne lata.

Rozważasz leasing przez wzgląd na rozwój Twojego przedsiębiorstwa? Chcesz zwiększyć moce przerobowe i jego wartość rynkową nie narażając przy tym jego płynności finansowej? Leasing może być w takiej sytuacji tym, czego szukasz. Jesteś przedsiębiorcą z Czechowice-Dziedzice? Skorzystaj z pomocy i doradztwa naszych specjalistów w celu wyboru najodpowiedniejszej dla Ciebie oferty leasingowej.

image
1787
Udzielonych kredytów
16
Lat doświadzenia
3321
Zadowolonych klientów
100%
Satysfakcji
Gdzie nas znajdziesz?
image
Zadzwoń do nas!
Lub zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!


  Darmowa porada online - wideokonsultacja
  Zapraszamy naszych klientów - adres głównego biura
  bni
  image
  bni connect

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć? Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Skontaktuj się z nami